8.Hungarian Open Poomsae Nyílt Magyar Formagyakorlat Országos Bajnokág

2015. szeptember 26., szombat

Ismét fantasztikus eredményt értek el a Sentinel SE Taekwondosai a 8. Hungarian Open Poomsae Nyílt Magyar Formagyakorlat Országos Bajnokágon.

Ragyogó eredménnyel zárt a Sentinel Olimpiai Taekwondo Sportegyesület szeptember 26-án Budapesten, a Láng Sportcsarnokban megrendezett 8. Nyílt Magyar Formagyakorlat Országos Bajnokságon. A versenyen 15 ország képviseltette magát, közel 210 indulóval.

Egyesületünk a magyar csapatok közül a legtöbb indulóval 21 fővel nevezett be. A versenyen indult Fehér Ilona, Törőcsik Bálint, Nickl Dávid, Kohl Kinga, Nuszbaum Krisztina, Benedek Péter, Nagy Csaba, Neller Ábel, Hrozik Ferenc,B enedek Zsolt, Pallai Dávid, Baré Bianka,B aré Boglárka, Baré Botond, Magyari Zoltán, Varga Balázs, Csomós Csenge, Tatár Krisztián, Tóth Bernadett, Szopcsák Nikolett, Bozóki Márk.

A hazai és a külföldi csapatok közül "B” kategóriában a Sentinel SE lett az első! 2 kupát nyertünk: a legeredményesebb és a legtöbb versenyzőt indító csapatét!